Uefa

reprezentacja Polski
02.07.2024 12:00 Reprezentant Polski oświadczył się na rajskiej wyspie. Wszystko tuż po Euro 2024

Reprezentanci Polski po odpadnięciu z Euro 2024, wyruszyli na urlopy. Jeden z kadrowiczów postanowił oświadczyć się swojej partnerce na wakacyjnym odpoczynku. Na miejsce zaręczyn wybrał piękną wyspę. Para pochwaliła się radosną nowiną w mediach społecznościowych.

Cris
02.07.2024 10:52 Smutne wyznanie Cristiano Ronaldo niesie się po świecie. Portugalczyk szczerze o końcu kariery

Po spotkaniu Portugalii ze Słowenią Ronaldo udzielił wywiadu, w którym zapowiedział koniec kariery. Jasna deklaracja zawodnika zasmuciła jego fanów i cały piłkarski świat. Powoli kończy się era słynnego CR7…

Cristiano Ronaldo
02.07.2024 08:14 Dramat Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zalał się łzami w trakcie meczu

W trakcie 1/8 finału Euro 2024 Cristiano Ronaldo przeżył istny dramat. Portugalczyk zmarnował rzut karny w dogrywce, a następnie zalał się łzami. Żywą legendę futbolu próbowali uspokajać jego koledzy z zespołu i sztab szkoleniowy.

Halil Umut Meler
01.07.2024 13:24 Sędziował mecz Polska - Austria. Znów jest o nim głośno

Halil Umut Meler w fazie grupowej poprowadził mecz Polaków z Austriakami. Kibice Biało-Czerwonych mieli do arbitra sporo pretensji, kilka decyzji było dosyć kontrowersyjnych. UEFA nie zrezygnowała jednak z usług sędziego i powierzyła mu starcie Anglii ze Słowacją. Teraz w mediach znowu zrobiło się głośno o tureckim arbitrze i jego werdyktach.

Willy Sagnol
01.07.2024 12:42 Trenerowi Gruzji puściły nerwy. Mocna opinia o VAR

Reprezentacja Gruzji odpadła z Euro 2024 po porażce 1:4 z Hiszpanią. Podopieczni Williego Sagnola napisali w Niemczech piękną historię, ale nie zdołali awansować do ćwierćfinału. Sporo kontrowersji wzbudziła bramka, która dała Hiszpanom remis. O sytuacji wypowiedział się w mocnych słowach trener Gruzinów i skrytykował VAR.

Gareth Southgate
01.07.2024 10:44 Anglicy miażdżą swojego trenera. "Błagają o zmiany"

Reprezentacja Anglii w fatalnym stylu zaprezentowała się w meczu ze Słowacją. Podopieczni Garetha Southgate'a byli blisko pożegnania się z turniejem już na etapie 1/8 Euro 2024. Po meczu na Wyspach rozpętała się medialna burza, a kibice domagają się zmian w kadrze.

Szymon Marciniak
01.07.2024 08:36 Niespodziewane wieści w sprawie Marciniaka. Polak przed ogromną szansą

Szymon Marciniak posędziował do tej pory dwa mecze na mistrzostwach Europy. Arbiter w obu przypadkach wypadł znakomicie, a jego decyzje docenił cały piłkarski świat. Stanowcze i trafne werdykty sędziego, poprawiają jego notowania wśród przedstawicieli UEFA. Zdaniem eksperta, Polak ma szansę poprowadzić finał Euro 2024.

Gruzja - Hiszpania
30.06.2024 23:08 Niespodzianki nie było. Znamy drugą parę ćwierćfinałów Euro 2024

W starciu Gruzji z Hiszpanią niespodzianki nie było. Podopieczni Sagnola kapitalnie otworzyli spotkanie, lecz ostatecznie zabrakło im sił. Gracze z Półwyspu Iberyjskiego pewnie zameldowali się w ćwierćfinale Euro 2024, ale to Gruzini zdobyli serca kibiców.

30.06.2024 21:38 Hiszpanie przeważali, gdy nagle wydarzyło się to. Gruzja zaskoczyła cały świat

W drugim niedzielnym pojedynku Gruzja mierzy się z Hiszpanią. Faworyci spotkania przeważali, gdy nagle do piłki dopadł Otar Kakabadze. Po zagraniu piłkarza Gruzini objęli prowadzenie! Nieprawdopodobny początek w Kolonii.

Anglia - Słowacja
30.06.2024 20:47 Dramat Słowaków na Euro 2024. To była chwila, kibice zrozpaczeni

Nieprawdopodobne rozstrzygnięcie na Euro 2024. Z walki o tytuł niemal odpadli zeszłoroczni finaliści - Anglicy. Zespół Garetha Southgate'a wyrównał w ostatniej minucie meczu i po dogrywce awansował dalej. Synowie Albionu odbyli podróż z piekła do nieba na mistrzostwach Europy.

Jude Bellingham
30.06.2024 20:09 Była ostatnia minuta meczu, gdy Anglik zachwycił świat. Cudowne trafienie na Euro 2024

Reprezentacja Anglii zremisowała ze Słowacją w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Jude Bellingham po bramce przewrotką zapewnił swojej drużynie dogrywkę i dalszy udział w Euro 2024. Najpiękniejsze trafienie turnieju w wykonaniu gwiazdy Realu Madryt.

29.06.2024 22:47 Marciniak bezbłędny w meczu Euro. Ekspert o jego szansach na kolejny występ

Szymon Marciniak był sędzią spotkania Włochy - Szwajcaria. Polski arbiter bardzo dobrze spisał się w tym meczu i znacząco poprawił swoje notowania na Euro 2024. Według jednego z ekspertów, sędzia poprowadzi przynajmniej jeszcze jeden pojedynek na Euro 2024.

Niemcy - Dania
29.06.2024 22:19 Pogodowy kataklizm na Euro 2024. Sędzia mógł zrobić tylko jedno

Niespotykane sceny na Euro 2024. Spotkanie Niemców z Danią zostało przerwane z powodu… pogodowego armagedonu! Nad Dortmundem rozpętała się ogromna burza, która zagrażała zdrowiu zawodników.

Zbigniew Boniek
29.06.2024 21:22 Boniek surowo podsumował występ Włochów. "Mamma mia". Kompromitacja

Reprezentacja Włoch w fatalnym stylu pożegnała się z mistrzostwami Europy. Podopieczni Luciano Spallettiego przegrali ze Szwajcarią 0:2 i odpadli ze zmagań w Niemczech. Zbigniew Boniek w dosadny sposób odniósł się do porażki Azzurrich na Euro 2024.

Włochy - Szwajcaria
29.06.2024 20:21 Ogromna niespodzianka na Euro 2024. Odpadają faworyci turnieju

Pierwsze spotkanie 1/8 Euro 2024 przyniosło ogromną niespodziankę. Z turniejem pożegnali się obrońcy tytułu - Włosi. Reprezentacja pod dowództwem Luciano Spallettiego w fatalnym stylu przegrała ze Szwajcarią 0:2 i odpadła z mistrzostw Europy. Szokujące rozstrzygnięcie na Stadionie Olimpijskim w Berlinie.

boisko Illinois
28.06.2024 22:54 Wystarczył moment, by zapadło się boisko piłkarskie. Porażające nagranie obiegło sieć

Do niecodziennej sytuacji doszło w Stanach Zjednoczonych. Na środku piłkarskiego boiska powstała… wielka dziura. Obrazki rodem z filmu apokaliptycznego obiegły sieć. Makabryczne sceny na Gordon Moore Park.

27.06.2024 14:19 A jednak. UEFA podjęła decyzję ws. Marciniaka. Polski sędzia doceniony

Szymon Marciniak pozostanie w sztabie sędziów głównych na Euro 2024. UEFA zadecydowała, że Polak otrzyma kolejną szansę poprowadzenia meczu. Wyznaczony został do sędziowania spotkania 1/8 finału. Przed 43-latkiem bardzo ważne zadanie.

Gruzja
26.06.2024 21:24 Była druga minuta, gdy Gruzini zachwycili świat. Portugalczycy nie mogli nic zrobić

Nieprawdopodobny początek Gruzji w meczu z Portugalią. Odkrycie Euro 2024 objęło prowadzenie z drużyną Cristiano Ronaldo już w drugiej minucie spotkania!

Słowacja - Rumunia
26.06.2024 20:48 Wyjątkowa sytuacja na Euro 2024. Pierwszy taki przypadek w historii

Po zakończeniu zmagań w grupie E na Euro 2024, wszystkie drużyny miały taką samą liczbę punktów. To pierwszy taki przypadek w historii rozgrywek. Kwestia awansu była nierozstrzygnięta aż do ostatnich sekund. Finalnie o ułożeniu tabeli zadecydowały… strzelone bramki.

Łukasz Skorupski
25.06.2024 21:38 Łukasz Skorupski ruszył na trybuny i wydarzyło się to. Poruszające obrazki w Niemczech

Łukasz Skorupski został wybrany MVP spotkania z Francją na Euro 2024. Nagroda bardzo wiele znaczyła dla naszego bramkarza. Po meczu 33-latek ruszył na trybuny, a wszystko nagrały kamery. Poruszające obrazki w Dortmundzie

Niemcy - Szwajcaria
23.06.2024 23:17 Koniec zmagań w grupie A na Euro 2024. Decydujące gole w ostatnich minutach

Poznaliśmy pierwszych uczestników fazy pucharowej Euro 2024. Z grupy A pewni awansu są Niemcy i Szwajcarzy, Węgrzy natomiast muszą poczekać na wyniki innych grup. W obu spotkaniach o wyniku zadecydowały ostatnie minuty meczu.

Węgry - Szkocja
23.06.2024 22:44 Koszmar w Stuttgarcie, Węgier padł na murawę. Cały stadion zamarł w okamgnieniu

Makabryczne obrazki w meczu Węgrów ze Szkotami. Po godzinie gry podczas rzutu wolnego znokautowany został jeden z węgierskich piłkarzy. Na stadionie zapadła cisza, a służby medyczne błyskawicznie ruszyły na pomoc poszkodowanemu.

19.06.2024 18:26 Cały świat krytykuje Cristiano Ronaldo. Wszystko przez jeden gest

Cristiano Ronaldo mocno podpadł publice. Kibice mają Portugalczykowi za złe to, co zrobił w meczu z Czechami podczas Euro 2024. O zachowaniu Portugalczyka już rozpisują się światowe media.

Chorwacja - Albania
19.06.2024 17:18 Zdecydował gol w 95 minucie. Albania dzieli się punktami z Chorwacją

W starciu Albanii z Chorwacją oglądaliśmy istny “bałkański kocioł”. Faworyzowani Chorwaci nie potrafili przebić się przez mur rywali, ale ostatecznie emocji nie zabrakło. Drużyny podzieliły się punktami w Hamburgu po fenomenalnym i ofensywnym spotkaniu.

Jagiellonia Białystok
19.06.2024 16:08 Wymarzone losowanie Jagielloni Białystok. Mistrz Polski poznał rywala w el. Ligi Mistrzów

Jagiellonia Białystok po kapitalnym sezonie w PKO Ekstraklasie została mistrzem Polski. Piłkarze z województwa podlaskiego wywalczyli tym samym prawo do gry w eliminacjach Ligi Mistrzów. Losowanie najbliższego rywala, okazało się bardzo łaskawe dla polskiego zespołu.

Portugalia - Czechy
18.06.2024 23:12 Czesi byli o krok od sprawienia niespodzianki. Cristiano Ronaldo triumfuje

W ostatnim spotkaniu pierwszej kolejki fazy grupowej Portugalczycy z Cristiano Ronaldo na czele, wygrali z Czechami 2:1. Nasi południowi sąsiedzi byli o krok od sprawienia niespodzianki, ale obronną ręką wyszli podopieczni Roberto Martineza. Portugalia zgarnia trzy punkty w grupie F.

Arda Guler
18.06.2024 20:19 Bramki klasy światowej w najciekawszym meczu Euro 2024. Turcja pokonuje Gruzję

Reprezentacja Turcji wygrała z Gruzją 3:1 i objęła prowadzenie w grupie F. Szalone spotkanie w Dortmundzie obfitowało w przepiękne akcje, fenomenalne bramki oraz masę emocji. Pierwszy pojedynek grupy F zdecydowanie aspiruje do miana najciekawszego spotkania Euro 2024. Starcie obydwu ekip na zawsze zapisało się w historii finałów mistrzostw Europy.

gol Gruzja
18.06.2024 19:34 Debiutant zachwycił świat. Premierowe trafienie i szalona radość

Reprezentacja Gruzji to debiutant mistrzostw Starego Kontynentu. Niespełna czteromilionowe państwo z pogranicza Europy i Azji zaskoczyło cały świat świetną pierwszą połową z Turcją. Podopieczni Williego Sagnola zdobyli swoje premierowe trafienie na Euro już w pierwszym spotkaniu.