Sport.Goniec.pl > Tenis > Świątek nawiązała współpracę z uwielbianą marką. Polka pierwsza na świecie
Karol Osiński
Karol Osiński 15.04.2024 13:50

Świątek nawiązała współpracę z uwielbianą marką. Polka pierwsza na świecie

Iga Świątek
Fot. Rex Features/East News

Iga Świątek nawiązała współpracę z luksusową marką kosmetyków Lancome. Najlepsza tenisistka świata wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej i pochwaliła się jej efektami w mediach społecznościowych. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

Iga Świątek nawiązała współpracę z Lancome

Iga Świątek nawiązuje współprace z największymi i luksusowymi firmami świata. Liderka światowego zestawienia WTA jest już ambasadorką takich marek, jak m.in. Rolex, Porsche, Visa czy Infosys. Teraz do tego grona dołączyła firma Lancome, specjalizująca się w kosmetykach najwyższej jakości. 

Zostałam pierwszą ambasadorką Lancome w Polsce i pierwszą przedstawicielką świata sportu w gronie ich ambasadorek na całym świecie. A być w gronie tak utalentowanych i inspirujących kobiet jak Julia Roberts czy Zendaya… No to jest coś. Stay tuned! - napisała Iga Świątek na Instagramie.

Żona Andrzeja Wrony nagle przerwała wywiad. Niebywałe sceny

Wyjątkowa sesja zdjęciowa Igi Świątek

Iga Świątek wielokrotnie powtarzała, że będzie nawiązywać współpracę jedynie z firmami, które podzielają jej światopogląd. Wybór Lancome nie jest przypadkowy. Marka dąży do wspierania kobiet ku ich celom i przełamywania barier w drodze po ich marzenia - dokładnie, jak raszynianka.

Warto podkreślić, że reprezentantka Polski jest nie tylko pierwszą tenisistką, która nawiązała współpracę z Lancome, ale w ogóle pierwszą przedstawicielką świata sportu. Razem z wyżej przytoczonym wpisem na profilu Igi Świątek pojawiły się zdjęcia w wyjątkowym wydaniu, do którego 22-latka nie przyzwyczaiła swoich fanów.

ZOBACZ TEŻ: Barcelona wytypowała następcę Xaviego. "Lewy" będzie miał nowego trenera

Iga Świątek powalczy o drugą obronę tytułu

W poniedziałek 15 kwietnia rozpoczął się turniej WTA w Stuttgarcie, w którym udział weźmie Iga Świątek. Polka wystartuje od drugiej rundy, a jej przeciwniczką będzie zwyciężczyni pojedynku pomiędzy Niemką Tetjaną Marią a Belgijką Elise Mertens

22-latka wróci na kort w środę 17 kwietnia i stanie do walki o drugą obronę tytułu turnieju w Niemczech. W poprzednim roku zwyciężyła nie tylko wysoką gratyfikację finansową, ale też piękne Porsche, które było jej kolejnym. W tym roku także jest faworytką do triumfu, lecz będzie jej trudno, gdyż w Stuttgarcie zagrają najlepsze tenisistki świata z Aryną Sabalenką na czele.