Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Sergio Rico w ciężkim stanie po wypadku. Zrozpaczona żona bramkarza PSG zamieściła przykry wpis
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 31.05.2023 19:17

Sergio Rico w ciężkim stanie po wypadku. Zrozpaczona żona bramkarza PSG zamieściła przykry wpis

Sergio Rico
OLI SCARFF/AFP/East News

Bramkarz PSG, Sergio Rico, uległ wypadkowi podczas jazdy konnej. Piłkarz trafił do szpitala w stanie ciężkim - doszło do wylewu krwi do mózgu. Lekarze walczą nie tylko o jego życie, ale również sprawność. Żona sportowca napisała niezwykle wzruszającą wiadomość. 

Sergio Rico uległ wypadkowi

Sergio Rico to bramkarz PSG, który w tej chwili wypożyczony jest do RCD Mallorci. To właśnie w Hiszpanii doszło do wypadku z udziałem sportowca. Podczas jazdy konnej zostały on potrącony przez wóz z pędzącym mułem. 

Doszło do wylewu krwi do mózgu i zawodnik pozostaje nieprzytomny. Lekarze walczyli o jego życie. Czy wszystko skończy się dobrze?

Nagranie z komunii hitem internetu. Ksiądz nie mógł powstrzymać śmiechu

Żona Sergio Rico zamieściła wzruszającą wiadomość

Stan bramkarza jest już stabilny, o czym poinformowały hiszpańskie media. Kilka godzin przed tymi wieściami na Instagramie żony Sergio Rico pojawiła się rozdzierająca serce wiadomość napisana przez zdruzgotaną kobietę.

- Nie zostawiaj mnie, kochanie. Przysięgam, że nie mogę i nie wiem, jak żyć bez ciebie. Czekamy na Ciebie, moje życie, tak bardzo cię kochamy - napisała Alba Silva. 

Wsparcie od sportowców

Posypało się wsparcie nie tylko od piłkarzy, ale również innych sportowców, którzy znali Sergio Rico osobiście. Wielu było wstrząśniętych tym, co dotknęło bramkarza. 

Carlos Alcaraz, hiszpański tenisista, napisał, że życzy wielu sił i wierzył w to, że wszystko skończy się dobrze. Wpisy dodali również zawodnik Napoli Fabian Ruiz i Rodri Sanchez grający na co dzień w Realu Betis.

Tagi: PSG