Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Roast Clout MMA przejdzie do historii. Sequento wpadł do studia i się zaczęło
Marian Piłka
Marian Piłka 28.02.2024 17:15

Roast Clout MMA przejdzie do historii. Sequento wpadł do studia i się zaczęło

None
fot. youtube.coom/CloutMMA

Adrian Cios oraz Przemysław "Sequento" Skulski, w ramach programu "Roast" federacji Clout MMA, postarali się, aby ich obecność w mediach była pamiętana. Ich starcie słowne przerodziło się w fizyczną konfrontację, która wymknęła się spod kontroli, zmuszając ochronę do interwencji. Napięcie osiągnęło punkt kulminacyjny, gdy Cios rzucił butelką w stronę przeciwnika.

Co tam się działo?!

W trakcie programu atmosfera była napięta, a zawodnicy nie oszczędzali sobie ciętych ripost. Ich starcie ustne groziło przerodzeniem się w bójkę, zanim interweniowała ochrona. Kulminacyjny moment nastąpił, gdy "Sequento" i Cios znaleźli się w bezpośrednim starciu.

Ucieczka

Mimo że inicjatywa wyszła od Ciosa, to Skulski szybko odpowiedział ciosem, co wywołało reakcję rywala. Szybko rozdzieliła ich ochrona, ale konflikt nie został zakończony. Obaj zawodnicy kontynuowali wymianę zdań, a ich napięcie było podsycone przez komentarze Najmana i "Lizaka". Ostatecznie, po rzuceniu butelką w stronę "Sequento", Cios opuścił studio, pozostawiając pozostałych zawodników w programie.

Po programie wrzucił na swoje social media oświadczenie oraz film. Jak twierdzi trafił pierwszy