Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Odważna stylizacja Anny Lewandowskiej. Internauci oburzeni
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 29.02.2024 20:39

Odważna stylizacja Anny Lewandowskiej. Internauci oburzeni

Anna Lewandowska
KAPIF

Anna Lewandowska udostępniła na Instagramie zdjęcia z sesji przeprowadzonej na paryskich ulicach. Odziana była m. in. w futro polskiej marki, a także w minispodenki przypominające majtki. Internauci zwrócili uwagę na odważną stylizację Lewandowskiej, dając wyraz swojemu oburzeniu.

Polskie ubrania i bardzo krótkie spodenki

Jako propagatorka zdrowego stylu życia, Anna Lewandowska może szczycić się smukłą i wysportowaną sylwetką. Wykorzystuje ją do różnorakich sesji zdjęciowych, przywdziewając niekiedy ciekawe stylizacje. 

Na paryskie ulice postanowiła wyjść w skórzanych minispodenkach, które przypominają po prostu majtki. Do tego kozaki Miu Miu, a także futro polskiego producenta Le Brand. Na sobie miała również rajstopy, a całą kreację dopełnia zamszowa torebka.

TVP ma problem z wypłatami dla pracowników. "Sytuacja jest niekiedy dramatyczna" To starcie wprowadziło "soccer kick" na salony! Drugi pojedynek Ferrariego z Polakiem [WIDEO]

Oburzenie internautów

Jak to bywa przy tego typu postach, zdania internautów są podzielone. Pod najnowszym postem z sesji w Paryżu można dostrzec zachwyt urodą Lewandowskiej i jej stylizacją. Nie brakuje również słów oburzenia. Szczególną uwagę zwróciły właśnie te skórzane spodenki, które nie zakrywają pośladków do końca. Poniżej znajdują się niektóre krytyczne komentarze, zamieszczone pod zdjęciami na profilu Lewandowskiej na Instagramie.

“Aniu, zachowaj godność i klasę. Nie musisz jak Choda tyłka pokazywać”

 

“D R A M A T”

 

Nie idź tą drogą, nie rób z siebie drugiej chodakoskiej, która po*no ma na swoim kanale

 

Szczerze? Nie pasuje to do twojego kontentu… To już idzie w złym kierunku…

ZOBACZ TEŻ: Drakońska kara dla Paula Pogby. To będzie koniec jego kariery

Duża sława Anny Lewandowskiej

Profil Anny Lewandowskiej na Instagramie obserwuje blisko 6 mln osób. Można tam zobaczyć właśnie zdjęcia z różnych sesji fotograficznych, ale i także ćwiczenia, przepisy na zdrowe posiłki czy po prostu codzienne życie państwa Lewandowskich. Sama prowadzi również kilka działalności: Foods by Ann, czyli naturalna żywność, Levann Supplements, czyli suplementy, Phlov kosmetyki naturalne oraz catering dietetyczny. Oczywiście oferuje także treningi oraz diety, dopasowane do indywidualnych potrzeb.