Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Kamil Jóźwiak zachwycił Amerykanów. Polak strzelił zwycięskiego gola dla Charlotte FC
Zuzanna Ptaszyńska
Zuzanna Ptaszyńska 10.05.2023 22:20

Kamil Jóźwiak gol
Charlotte FC/Twitter (zrzut ekranu)

Kamil Jóźwiak zdobył gola w meczu US Open Cup, przyczyniając się do zwycięstwa Charlotte FC 1:0 nad Orlando City. Dla Polaka był to już czwarty gol w tym sezonie, a drużyna awansowała do 1/8 finału turnieju.

Kamil Jóźwiak przesądził o zwycięstwie Charlotte FC w meczu US Open Cup

Kamil Jóźwiak zdobył kolejnego gola w Stanach Zjednoczonych. Polski skrzydłowy przyczynił się do zwycięstwa Charlotte FC nad Orlando City (1:0) w meczu US Open Cup. Jóźwiak, podobnie jak Karol Świderski, rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych, natomiast trzeci Polak w drużynie Charlotte, Jan Sobociński, zagrał od pierwszej minuty.

Zdradził, co czeka w więzieniu na kata Kamilka z Częstochowy. Matka chłopca będzie miała jeszcze gorzej

Jóźwiak i Świderski w skutecznej akcji bramkowej

Przez większość meczu Charlotte FC nie potrafiło zdobyć bramki, ale sytuacja uległa zmianie po wejściu na boisko Jóźwiaka i Świderskiego w 63. minucie. Polacy przeprowadzili skuteczną akcję bramkową, gdy Świderski podciągnął piłkę przed pole karne przeciwnika i odegrał ją do Jóźwiaka. Były zawodnik Lecha Poznań pokonał przeciwników świetnym dryblingiem, przedarł się do szesnastki i umiejętnie umieścił piłkę w siatce.

Polak zdobył czwartego gola w sezonie

Dla Jóźwiaka był to już czwarty gol w tym sezonie, a w barwach Charlotte FC rozegrał on dziesięć meczów. Wynik spotkania nie uległ zmianie do końca. Dzięki skromnemu zwycięstwu Charlotte FC awansowało do 1/8 finału US Open Cup.

Źródło: meczyki.pl