Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Jeremy Sochan dał prawdziwy popis, wielki mecz Polaka. Czegoś takiego nie było od 24 lat
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 15.03.2023 10:44

Jeremy Sochan
Twitter/UsherNBA

Jeremy Sochan wszedł do NBA bez żadnych kompleksów i jest jednym z najważniejszych elementów w swoim zespole. Dzisiejszej nocy rozegrał kolejny genialny mecz, potwierdzając, że drzemie w nim ogromny potencjał. Podobnych liczb nie można było uświadczyć już od zgoła 24 lat. Jego San Antonio Spurs pokonało Orlando Magic, a młody Polak poprowadził drużynę w wielkim stylu.

Jeremy Sochan rozegrał doskonały mecz w barwach San Antonio Spurs

Jeremy Sochan rozegrał doskonały mecz w barwach San Antonio Spurs. “Pierwszoroczniak" zakończył spotkanie z wynikiem 29 punktów, 11 zbiórek oraz dwóch asyst. Ponadto czterokrotnie faulował i udało mu się jeden przechwyt.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 132:114 dla San Antonio Spurs. Przez 32 minuty meczu, w których brał udział, Sochan przyćmił największą wschodzącą gwiazdę rywali, Włocha Paolo Banchero.

Zacznie się już w środę. Dino przygotowało dla klientów rewelacyjne okazje

Jeremy Sochan robi furorę, Amerykanie doceniają młodego Polaka

Jeremy Sochan może pochwalić się najlepszym wynikiem spośród wszystkich “pierwszorocznych” z San Antonio Spurs od 1998 roku, pobił tym samym niesamowity rekord ustanowiony przez Tima Duncana.

Co ciekawe, Sochan mógł pobić również swój własny rekord - gdyby udało mu się uzyskać o jedno więcej trafienie z gry, udałoby mu się zdobyć najwięcej punktów rankingu NBA double-double w ciągu jednego meczu.

Jeremy Sochan wrócił po kontuzji

Co ciekawe, najlepszy wynik w tym sezonie Jeremy Sochan uzyskał zaraz po powrocie na boisku. Przerwa spowodowana kontuzją nie wpłynęła chyba na niego aż tak źle, jak można się było spodziewać. Może takiego odpoczynku właśnie potrzebował?

Jeremy Sochan poprowadził swój zespół pod nieobecność Keldona Johnsona, który potrzebował dłuższej przerwy na dojście do siebie pod urazie. Być może to właśnie otworzyło drzwi do wybuchu formy Sochana. Przekonamy się o tym w następnym meczu San Antonio Spurs - drużyna rozegra go w nocy ze środy na czwartek, a przeciwnikiem będą wymagający Dallas Mavericks.