Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Jakub Rzeźniczak przestał publikować zdjęcia z żoną, nagle zwrócił się do fanów. "Przepraszam"
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 30.05.2023 18:59

Jakub Rzeźniczak przestał publikować zdjęcia z żoną, nagle zwrócił się do fanów. "Przepraszam"

Paulina Rzeźniczak, Jakub Rzeźniczak
Instagram/paulina_rzezniczak

Jakub Rzeźniczak przestał zamieszczać zdjęcia ze swoją żoną i wieszczono, że to będzie rychły koniec ich małżeństwa. Piłkarz wyjaśnił, dlaczego ślady wspólnej miłości małżonków nie pojawiały się ostatnio w sieci. "Czuję wielką złość, rozgoryczenie" - napisał.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Rzeźniczak - para idealna?

Jakub Rzeźniczak znany był z tego, że nie tworzył zbyt stałych związków. Owocem jednego z nich, tego z Magdaleną Stępień, był jego syn, Oliwier, który zmarł na bardzo rzadką odmianę nowotworu wątroby. 

Piłkarz związał się na stałe z Pauliną Nowicką. Para wzięła już jakiś czas temu ślub i wydawało się, że ich małżeństwo ma się dobrze. Do czasu. Jakub Rzeźniczak przestał zamieszczać w sieci wspólne zdjęcia. O co chodziło?

Justyna Kowalczyk zabrała głos na pogrzebie Kacpra Tekielego. Trudno powstrzymać łzy

Jakub Rzeźniczak wstawił przykry wpis

Jakub Rzeźniczak wstawił na swojego Instagrama wpis, w którym wyjaśnił brak wspólnych zdjęć z Pauliną w mediach społecznościowych. Chodziło m.in. o to, że Wisła Płock spadła z Ekstraklasy, co bardzo rozeźliło fanów zespołu.

- 27 maja 2023 długo zostanie w mojej pamięci. Niestety będę pamiętał to popołudnie jako najgorszy moment w mojej trwającej już 20 lat karierze. Spadek Naszej Wisły traktuję jako moją największą porażkę, nie tylko jako piłkarza, ale przede wszystkim jako kapitana zespołu. Jest mi wstyd, czuję wielką złość, rozgoryczenie i jedyne co mogę do Was napisać to słowo: PRZEPRASZAM - wyznał Jakub Rzeźniczak.

Jakub Rzeźniczak nie chce epatować miłością?

Zdaje się, że w sytuacji, w jakiej znalazł się Jakub Rzeźniczak, epatowanie miłością w stosunku do swojej żony mogłoby zostać bardzo źle odebrane przez kibiców Wisły Płock. Pod wpisem z przeprosinami i tak wylało się wiadro hejtu.

- Klub, w którym gra Kuba, znalazł się w trudnej sytuacji. Nie każdemu podoba się aktywność w social mediach, więc zdecydował się trochę wycofać - wyjaśniała Paulina Rzeźniczak. Mimo tego para życzyła sobie ostatnio wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu. “Razem na dobre i na złe”. Mieć takie wsparcie w żonie to skarb.