Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Dziennikarka TVP Sport pokazała nagranie z siłowni
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 18.01.2024 20:18

Dziennikarka TVP Sport pokazała nagranie z siłowni

Sylwia Dekiert
Instagram.com/sylwiadekiert

Nagranie wstawione przez dziennikarkę TVP wywołało prawdziwą burzę. Sylwia Dekiert nie pierwszy już raz pokazała, jak dba o zdrowie i nienaganną sylwetkę, ale nie mogła spodziewać się tego, co ją spotka. Internauci pokazali się ze swojej najgorszej strony.

Sylwia Dekiert w centrum zainteresowania, wszystko przez jedno nagranie

Pozornie niewinne nagranie dziennikarki TVP Sport sprawiło, iż Sylwia Dekiert znalazła się w centrum zainteresowania. Powodem nie były jednak roszady personalne w Telewizji Polskiej. To nie kwestia zawodowa zaważyła na tym, iż prezenterka stała się tematem numer jeden.

Dziennikarka TVP Sport opublikowała w sieci nagranie z siłowni. Ubrana w siwy komplet Sylwia Dekiert pochwaliła się tym, jak dba o zdrowie i formę, którą prezentuje przed widzami Telewizji Polskiej. Niektórzy internauci zachowali się jednak tak, jakby znów mieli 13 lat. Raczej nie taki miał być efekt pochwalenia się wyczynami z kettlebells’ami i sztangą.

Żona Mariusza Kamińskiego musiała ujawnić majątek. Spore zaskoczenie

Dziennikarka TVP pochwaliła się wyczynami na siłowni, rozpętała się burza

- Nie ma to jak dobrze zacząć tydzień! - napisała Sylwia Dekiert. Następnie dziennikarka TVP podziękowała swojemu trenerowi. - Za motywację i nieludzką cierpliwość do moich fochów 'nie moge', 'nie dam rady', 'za ciężkie…' - dodała pod nagraniem z siłowni.

ZOBACZ: Duży błąd w "19.30", to nie powinno mieć miejsca. "Fakty" nie miały z tym problemu

Wiele osób może pomarzyć nie tylko o wyglądzie Sylwii Dekiert, ale również o tym, by sięgać na siłowni po trzymane przez nią ciężary. Internauci nie pokazali się jednak z dobrej strony. To, co dzieje się w komentarzach pod nagraniem dziennikarki TVP Sport wywołuje ciarki.

Obrzydliwe komentarze pod nagraniem dziennikarki TVP

O ile cześć internautów docenia ciężką pracę, jaką Sylwia Dekiert wkłada w to, by prezentować się przed kamerą TVP nienagannie, o tyle nie brakuje ohydnych komentarzy sprowadzających dziennikarkę sportową jedynie do roli obiektu pożądania. Na korzyść sporej części komentatorów nie świadczy również fakt, iż w większości nie znają oni podstawowych zasad ortograficznych. Wszystkie komentarze przytoczymy w oryginalnej formie.

ZOBACZ: Widzowie "Teleexpressu" zdębieli po słowach Macieja Orłosia. “Mogą być problemy”

- Ładnie wyglodasz pani Sylwia wtym stroju piękna figura seksilaska Bardzo ładnie wyglodasz jak czwiczysz ładne masz pośladki chętnie się patrzy - czytamy w jednym z komentarzy, które nie powinny znaleźć się pod nagraniem dziennikarki TVP.

- Bardzo ładnie wyglodasz jak czwiczysz Sylwia nawet jak tobie wyskoczyło ramioczko zstanika musi mieć bardzo ladny ten stanik pod bluzkom - napisał internauta. Kolejne komentarze, które zwracają uwagę to: “O ku**a ale dupa, pierwsze co mi przyszło do głowy”, "Biuścik klasa”. Sylwia Dekiert nie zdecydowała się na opublikowanie odpowiedzi.

Źródło: goniec.pl

Tagi: TVP