Sport.Goniec.pl > Siatkówka > Żona Bartosza Kurka zachwyca na weselu Aleksandra Śliwki. Internauci oniemieli
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 13.05.2024 20:07

Żona Bartosza Kurka zachwyca na weselu Aleksandra Śliwki. Internauci oniemieli

Anna Kurek Bartosz Kurek
Fot. screen Instagram.com/@grejmanka,@bartkurek88

Bartosz Kurek wraz ze swoją żoną Anną gościli ostatnio na weselu Aleksandra Śliwki. Przyjęcie miało miejsce nad malowniczym Jeziorem Rożnowskim, na terenie pięciogwiazdkowego hotelu. Anna Kurek postanowiła pochwalić się zdjęciami na Instagramie, czym wzbudziła zachwyt sporej grupy internautów.

Aleksander Śliwka i Jagoda Gruszczyńska pobrali się

Aleksander Śliwka i Jagoda Gruszczyńska są parą od 9 lat. Ostatnio miał miejsce ich ślub oraz wesele, które odbyło się w miejscowości Sienna. Tam znajduje się pięciogwiazdkowy hotel, który leży w malowniczym miejscu, nad Jeziorem Rożnowskim. Jako że para jest związana z siatkówką (Jagoda Gruszczyńska jest reprezentantką Polski w siatkówce plażowej), na weselu nie mogło zabraknąć osobistości ze świata tego sportu. Na przyjęciu pojawili się m. in.: Łukasz Kaczmarek, Bartosz Bednorz czy Bartosz Kurek wraz z żoną Anną

Cała Polska zachwycała się Katarzyną Skowrońską. Dziś ma 40 lat i nadal zdumiewa Dramat w ekipie słynnych "Aniołków". Kluczowa polska sprinterka opuści ważny turniej?

Kreacja Anny Kurek na weselu Śliwki

W przypadku wesela, należy na nie przyjść szczególnie elegancko ubranym. Tego elementu dopilnowali rzecz jasna Bartosz i Anna Kurkowie, a zdjęciami z hotelu nad Jeziorem Rożnowskim żona siatkarza podzieliła się na Instagramie. Widać na nich, na jaką stylizację zdecydowała się była siatkarka. To suknia w kolorze intensywnej czerwieni, idealna na ciepłe dni.

ZOBACZ: Przykre sceny na legendarnym stadionie. Kibice i piłkarze uciekali w popłochu

Internauci oniemieli z zachwytu

Kreacja Bartosza i Anny Kurków wprawiła w osłupienie sporą część internautów. Pod postem żony reprezentanta Polski na Instagramie możemy przeczytać wiele komentarzy, wypowiadających się o parze w samych superlatywach. Uwagę przykuły buty, a także torebka Anny Kurek.

Co to za piękne buty?

 

boziu jakie słodziaki

 

Fajne macie torebki

 

Ania wyglądałaś fenomenalnie! Bartek też niczego sobie;)

Internauci podkreślali również siłę więzi między gośćmi na weselu. Cieszą się oni, że wśród siatkarzy panuje niemalże rodzinna atmosfera, która przyczynia się m. in. do dobrej gry reprezentacji Polski.

To jest absolutnie fenomen, że tworzycie taki skład wszyscy i cieszę się razem z Wami naprawdę. Na boisku, na gali czy melanżu. Najlepszy vibe i po ludzku super z Was ludzie