Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Nagranie Anny Lewandowskiej zaskoczyło fanów. "Jeden z najwspanialszych facetów"
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 06.06.2023 17:35

Nagranie Anny Lewandowskiej zaskoczyło fanów. "Jeden z najwspanialszych facetów"

Anna Lewandowska z bratem
instagram.com/annalewandowska

Anna Lewandowska opublikowała w mediach społecznościowych kolejne nagranie. Celebrytka prezentuje na nim swoje taneczne umiejętności. Tym razem, jej partnerem nie jest jednak Robert Lewandowski. U boku trenerki fitness widzimy jej brata, Piotra Stachurskiego. Filmik pochłoniętej w tańcu pary znalazł się na Instagramie żony piłkarza FC Barcelony nie bez powodu…
 

Anna Lewandowska odkryła nową pasję

Przeprowadzka do Barcelony wyszła Annie Lewandowskiej na dobre. Żona kapitana reprezentacji Polski emanuje energią oraz radością z życia. Dodatkowo trenerka fitness odkryła nową pasję, którą stał się taniec bachata. W mediach społecznościowych celebrytki regularnie ukazują się nagrania jej tanecznych popisów. 

- Poza sportem, treningami, które kocham i które są moją największą pasją w życiu, odnalazłam też coś nowego dla siebie - taniec. Dla mnie jako sportowca jest to duże wyzwanie. Z kobiety, która walczyła na macie, która trenuje od wielu lat, to pewne wyjście ze strefy komfortu oraz przekroczenie granic, bo nie zawsze jest tak, że wierzę w swoje możliwości. Taniec uczy mnie, jak pokazywać emocje, być otwartą, nabierać dystansu i zrzucić 'skorupę' twardej Ani - napisała 34-latka na Instagramie.

Była pracownica cateringu ujawniła prawdę o szpitalnym jedzeniu. "Dolewanie wody do zupy na porządku dziennym"

Anna Lewandowska pochłonięta w tańcu z bratem. Piękne słowa celebrytki

Często w roli tanecznego partnera Anny Lewandowskiej oglądaliśmy jej męża, Roberta Lewandowskiego, który dobrze wywiązywał się z nietypowej dla niego roli. Tym razem trenerka fitness zaskoczyła fanów. Na opublikowanym nagraniu u jej boku widzimy jej brata, Piotra Stachurskiego.

Wideo pojawiło się w social mediach celebrytki z jednego, ważnego powodu. 6 czerwca Piotr Stachurski obchodzi urodziny. Z tej okazji Anna Lewandowska złożyła bratu wyjątkowe życzenia, publikując ich taneczne popisy.

- Mój ukochany brat ma dzisiaj urodziny! To jeden z najwspanialszych facetów na świecie. Kto poznał Piotra, wie, o czym mówię. Rozwijaj swoją pasję i ciesz się z życia! - napisała.

Internauci zachwyceni nagraniem. Docenili umiejętności taneczne pary

Internauci pospieszyli z życzeniami dla brata Anny Lewandowskiej. Docenili również jego taneczne umiejętności. "Wszystkiego najlepszego dla Pani Brata! Taniec wyszedł super", "No brawo niezłe mu idzie! Wspaniałości dla Piotrka","Jak ładnie tańczycie", "Urocze", "Jest potencjał u Piotrka", “Super rodzeństwo”,  "Najlepsze życzenia dla Piotra, dużo zdrowia, pomyślności i samych postępów w tańcu" - czytamy w komentarzach pod postem.

Źródło: instagram.com/annalewandowska