Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Anna Lewandowska pochwaliła się talentem córki. Efekty widoczne są gołym okiem
Karol Osiński
Karol Osiński 11.05.2024 17:03

Anna Lewandowska pochwaliła się talentem córki. Efekty widoczne są gołym okiem

Anna Lewandowska
Fot. Wojciech Olkusnik/East News/Instagram@annalewandowska

Anna Lewandowska postanowiła pochwalić się publiczności ukrytym talentem swojej starszej córki. Na InstaStories zamieściła nagrania, na których pokazała, jak zaszalała z makijażem. Efekt końcowy robi wrażenie.

Lewandowscy mieli wiele powodów do świętowania

Anna i Robert Lewandowscy w ostatnim czasie bardzo rzadko pojawiają się w Polsce, głównie ze względu na sprawy zawodowe kapitana reprezentacji Biało-Czerwonych, jednak wkrótce powinni nadrobić zaległości. Sezon piłkarski powoli zbliża się ku końcowi i zapowiadają się duże niespodzianki. Żona piłkarza nie zawsze mogła mu kibicować na meczach, lecz często się na nich pojawiała. Istnieje również prawdopodobieństwo, że częściej będziemy widywać “Lewych” w naszym kraju. 

Co prawda Robert nie będzie dobrze wspominać ostatnich tygodni z zawodowego punktu widzenia, lecz prywatnie miał co świętować. Na początku maja jego starsza córka Klara skończyła siedem lat, a dwa dni później obchodzili czwarte urodziny młodszej, Laury

Oto kadra polskich siatkarek na Ligę Narodów. Stefano Lavarini zaskoczył

Anna Lewandowska umalowana przez córkę Laurę

Dla obserwujących Annę Lewandowską na Instagramie nie jest żadną niespodzianką, że sportsmenka to jedna z najsłynniejszych Polek na tej platformie. Nie osiągnęłaby tego, gdyby nie regularne wpisy oraz nagrania na InstaStories. Jedne z ostatnich robią prawdziwą furorę.

Polka zamieściła wideo, na którym pochwaliła się eksperymentami make-upowymi swojej starszej córki, Klary oraz jej koleżanki. Dziewczynki umalowały 35-latkę tak, że ta musiała dokładnie o tym opowiedzieć swoim fanom.

Chciałam pochwalić się make-upem mojej Klary i jej koleżanki, które mnie tak pięknie umalowały. No i ta cera naprawdę lśniąca, glow na twarzy niczym prawie jak mój kolagen i moje kosmetyki. Super make-up, dziewczynki. Great job - mówiła rozbawiona Anna Lewandowska.

ZOBACZ TEŻ: Zapytali Igę Świątek, czy ma chłopaka. Jej odpowiedź mówi wszystko

Tak córka pomalowała Annę Lewandowską

Efekt końcowy make-upu Anny Lewandowskiej, wykonanego przez małą Laurę i jej koleżankę robi wrażenie, a jednocześnie wywołuje duży uśmiech na twarzy. Sportsmenka pokazała policzki w całości wymalowane na różowo, które podkreślone zostały przypadkowo zastosowanym rozświetlaczem

ZmZjYmY5dQw7CC9edk54GXhQewQwF3ZPL0hjT3YDaFkiRT8ENVAoCCoFdworQCoMLRp3HTUaOx0zRS9cdlEzHioGOBR2UDcPPw52.jpgAnna Lewandowska

Jak wam się podoba?