Sport.Goniec.pl > Tenis > Podsiadło w trakcie koncertu zwrócił się do Igi Świątek. Reakcja publiczności mówi wszystko
Karol Osiński
Karol Osiński 11.06.2024 13:42

Podsiadło w trakcie koncertu zwrócił się do Igi Świątek. Reakcja publiczności mówi wszystko

Iga Świątek (Dawid Podsiadło)
Fot. Rex Features; PRZEMYSŁAW SZYSZKA / SE / East News

Emocje po zwycięstwie Igi Świątek w Roland Garros jeszcze nie opadły. Sukces tenisistki niesie się szerokim echem po całym świecie i gratulują jej najpopularniejsze osoby nie tylko ze świata sportu, ale również show-biznesu oraz muzyki. Podczas ostatniego koncertu zwrócił się do niej Dawid Podsiadło. Jego słowa nie zostawiają pytań.

Iga Świątek świętuje sukces po Roland Garros

Od finału pomiędzy Igą Świątek a Jasmine Paolini Roland Garros minęło już kilka dni, lecz kibice nie mogą wyjść z zachwytu nad grą Polki. Zdominowała grę od samego początku i choć Włoszka starała się, ile mogła, to nie miała szans z rozpędzoną “Królową Paryża”. 

Po zwycięstwie 6:2, 6:1 raszynianka została mistrzynią French Open po raz czwarty w karierze, doganiając wiele legendarnych tenisistek ze Steffi Graf na czele. 

Dzień po odebraniu pucharu za triumf 23-latka wzięła udział w sesji zdjęciowej, podczas której zaprezentowała się światu w makijażu i galowym stroju. Następnie wyjechała na zasłużony odpoczynek przed sezonem na trawie, który rozpoczyna się już wkrótce. Co więcej, jej przewaga nad rywalkami w rankingu WTA znacząco wzrosła i przez długi czas może czuć się bezpieczna.

Niebywałe wyznanie Igi Świątek, kibice zamarli. Nagle wypaliła o końcu kariery

Dawid Podsiadło zwrócił się do Igi Świątek prosto ze sceny

Iga Świątek otrzymała dziesiątki tysięcy komentarzy od fanów z całego świata, w których dziękowano jej za wspaniałe widowiska oraz pogratulowano sukcesu. Wśród nich znalazły się polskie gwiazdy, m.in. Dawid Podsiadło, który postanowił zwrócić się do światowej “jedynki” prosto ze sceny. Piosenkarz grał koncert we Wrocławiu i wspomniał o triumfie Polki, po czym powiedział:

Kochamy cię Iga, jesteś najlepsza na świecie.

ZOBACZ TEŻ: Mama Igi Świątek wyznała prawdę o ich relacji. Doniesienia okazały się słuszne

Dawid Podsiadło jest wielkim fanem Igi Świątek

Warto podkreślić, że to nie pierwszy raz, kiedy Dawid Podsiadło zwraca się do Igi Świątek prosto ze sceny. Taka sytuacja miała już miejsce w 2022 roku podczas wspólnego koncertu z Taco Hemingwayem. Artyści wykonali wówczas piosenkę “Tamagotchi” i specjalnie dla najlepszej polskiej tenisistki zmienili treść refrenu.

Zamiast" “Pić, jeść, spać, jak Tamagotchi…" zaśpiewali: “Pić, jeść, spać, jak Iga Świątek…”. Raszynianka nie została na to obojętna i udostępniła nagranie z tego momentu w serwisie X (wówczas Twitter), dodając: “Cudne, dziękuję!”.