Sport.Goniec.pl > Hokej

Hokej

hokej

Mariusz Czerkawski
21.05.2024 09:19 To koniec marzeń polskich hokeistów. Mariusz Czerkawski brutalnie podsumował grę biało-czerwonych

Zdecydowanie nie tak miała wyglądać przygoda reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w hokeju na lodzie. Biało-czerwoni przegrali wszystkie mecze w fazie grupowej i w fatalnym stylu pożegnali się z turniejem. Mariusz Czerkawski, podobnie jak wszyscy kibice, był bardzo zawiedziony postawą polskich hokeistów i dosadnie ocenił ich grę w studiu Polsatu Sport.

Tomas Fucik
15.05.2024 11:23 Kolejna porażka polskich hokeistów. Ważne słowa debiutanta

Reprezentacja Polski w hokeju poniosła swoją trzecią porażkę na turnieju mistrzostw świata w Czechach. Biało-czerwoni przegrali z Francją 4:2 i nadal znajdują się na ostatnim miejscu w grupie B. Klęska z Francuzami była debiutanckim spotkaniem w wykonaniu Tomasa Fucika, który rozegrał dobry mecz i szczerze skomentował swój pierwszy występ w polskiej kadrze.

Konstantin Kołcow
30.03.2024 15:32 Nie żyje partner Sabalenki. Znamy oficjalną przyczynę śmierci

Policja zakończyła śledztwo w sprawie ustalenia przyczyny śmierci partnera Aryny Sabalenki, Konstantina Kołcowa. Jak dotąd hipotez było kilka, m.in. wypadek samochodowy lub samobójstwo. Do informacji o oficjalnym powodzie zgonu byłego hokeisty dotarł portal o2.pl.

Aryna Sabalenka i Konstantin Kołcov
20.03.2024 12:06 Nowe ustalenia w sprawie śmierci partnera Sabalenki. Informacje z Miami

Biuro prasowe policji w Miami poinformowało, że przyczyną śmierci Konstantina Kołcova miało być samobójstwo. 42-letni były hokeista przebywał ostatnio w Miami, gdzie miał z bliska wspierać Sabalenkę w trakcie prestiżowego turnieju WTA. Sabalenka i Kołcov byli parą od kilku lat.

Aryna Sabalenka, Konstantin Kołcow
19.03.2024 18:21 Sabalenka w żałobie po stracie partnera. Policja zabrała głos

Kilkanaście godzin temu świat obiegła informacja o śmierci byłego hokeisty, a prywatnie partnera Aryny Sabalenki, Konstantina Kołcowa. Nowe światło na tę sprawę rzuciła policja z Miami. Jako możliwą przyczynę wskazuje samobójstwo.

świeczka
19.11.2023 19:26 Nie żyje były reprezentant Polski. 33-latek jeszcze w piątek był na meczu

Tragiczne informacje ze świata polskiego sportu. W wieku zaledwie 33 lat odszedł były reprezentant Polski, zawodnik, trener i sędzia. We wzruszającym wpisie pożegnał go w mediach społecznościowych klub, którego był wychowankiem.

świeczka
16.08.2023 13:10 Nie żyje 21-letni sportowiec. Grał w najlepszej lidze świata, przeszkodziła mu choroba

Nie żyje 21-letni sportowiec, który miał szansę na wielką karierę. Podpisał kontrakt z zespołem w najlepszej lidze świata i szykował się do tego, by niebawem wystąpić w jego barwach. Wtedy zmogła go jednak straszliwa choroba. Młodzieniec zmarł w szpitalu.