Sport.Goniec.pl > Policja

Policja

Aryna Sabalenka, Konstantin Kołcow
19.03.2024 18:21 Sabalenka w żałobie po stracie partnera. Policja zabrała głos

Kilkanaście godzin temu świat obiegła informacja o śmierci byłego hokeisty, a prywatnie partnera Aryny Sabalenki, Konstantina Kołcowa. Nowe światło na tę sprawę rzuciła policja z Miami. Jako możliwą przyczynę wskazuje samobójstwo.

Natalia Rypel
31.08.2023 11:47 Skandal z udziałem polskiej zawodniczki. Została zaatakowana przez kierowcę podczas treningu

W okolicach Kędzierzyna-Koźle doszło do niebywałego skandalu. Rowerzystka, którą okazała się polska triathlonistka, w czasie swojego treningu była wielokrotnie zmuszana do zatrzymania swojego pojazdu przez kierowcę, któremu przeszkadzała jej obecność. W pewnym momencie sytuacja eskalowała do takiego stopnia, że kierowca samochodu wyszedł z auta i zaatakował zawodniczkę. 

zamieszki w Budapeszcie
01.06.2023 14:44 Skandal z udziałem polskich kibiców przed finałem Ligi Europy. Niewiarygodne, czego się dopuścili [NAGRANIE]

Skandaliczne sceny w Budapeszcie. W środowy wieczór w stolicy Węgier rozgrywany był finał Ligi Europy pomiędzy Sevillą a AS Romą. Do oburzających scen doszło jednak przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Niestety w roli głównej znaleźli się polscy kibice, którzy doprowadzili do starć z fanami obu klubów.

zamieszki Toruń policja
19.05.2023 10:12 Dantejskie sceny pod stadionem w Toruniu, kibole starli się z policjantami. Do sieci trafiły nagrania

Niebezpieczne sceny w Toruniu. W środę 17 maja FAF Elana Toruń rywalizowała z Zawiszą Bydgoszcz w ramach Regionalnego Pucharu Polski. Samo spotkanie okazało się tłem dla wydarzeń pozaboiskowych. Wszystko za sprawą starć policji z kibolami. Sieć obiegły nagrania z centrum miasta.

FC Barcelona Albert Benaiges
11.12.2021 13:14 FC Barcelona. Klub zwolnił trenera młodzieży. Miał wykorzystywać seksualnie dzieci

FC Barcelona przechodzi przez kolejny kryzys. Kataloński dziennik "Ara" ujawnił, że legenda katalońskiego klubu Albert Benaiges, który przez 38 lat był trenerem w akademii klubu, miał wykorzystywać seksualnie chłopców i dziewczynki z drużyn młodzieżowych. Barcelona już zwolniła szkoleniowca.FC Barcelona po 38. latach pracy zwolniła Alberta Benaigesa, który odpowiadał za szkolenie młodzieży w katalońskim klubie. Wszystko dzięki sensacyjnym ustaleniom dziennika "Ara, który przekazał, że szkoleniowiec miał wykorzystywać seksualnie swoich podopiecznych.