Sport.Goniec.pl > Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk

Bogusław Kaczmarek
11.05.2024 13:46 Legenda Lechii Gdańsk mówi wprost. Wskazał największe wady Ekstraklasy

W ostatnich tygodniach wrze w środowisku polskiego futbolu. Sytuacja w PKO BP Ekstraklasie była krytykowana m.in. przez Zbigniewa Bońka, czy Tomasza Hajto. Tym razem głos w sprawie organizacji i realiów panujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce zabrał Bogusław Kaczmarek, który dosadnie podsumował całą sytuację.

lechia mecz
07.07.2022 20:57 Mecz Lechia Gdańsk - FC Academy Pandev przerwany. Zamieszki na stadionie gdańszczan

Mecz Lechia Gdańsk - FC Academy Pandev został przerwany już w 7. minucie. Najzagorzalsi kibice ruszyli na siebie z kijami bejsbolowymi w rękach. Jeśli zamieszki nie ustaną, Lechia przez swoich własnych zwolenników przegra mecz walkowerem. - Na stadionie Lechii konsternacja. Na trybunie najzagorzalszych kibiców doszło do sporych burd. Dziwne, użyty sprzęt w tym kije baseballowe. Mecz przerwany... - pisał o sytuacji dziennikarz sportowy Jakub Treć.