Sport.Goniec.pl > Kamil Grabara

Kamil Grabara

Kamil Grabara

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
22.09.2023 13:29 Kamil Grabara dodał jeden kontrowersyjny wpis. Teraz kibice grożą mu śmiercią

FC Kopenhaga z Kamilem Grabarą w bramce w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów mierzyła się z Galatasaray. Po zakończeniu spotkania bramkarz reprezentacji Polski opublikował w sieci kontrowersyjny post, który rozwścieczył fanów tureckiego zespołu. Sprawy przybrały nieoczekiwany obrót. Polski zawodnik oraz jego narzeczona otrzymują teraz setki wiadomości z… groźbami śmierci. 

Kamil Grabara
31.08.2023 12:25 Kamil Grabara nie szczędził słów po meczu z Rakowem. Końcówka meczu mocno go zdenerwowała

Raków Częstochowa odpadł w IV rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. Awans wywalczyła FC Kopenhaga, drużyna, w której gra polski bramkarz, Kamil Grabara. Po meczu udzielił on wywiadu, w którym wypowiedział się o grze mistrzów Polski, a także wyraził swoje niezadowolenie z utraty bramki pod koniec spotkania. - Sami sobie zafundowaliśmy 10 minut katorg - oznajmił 24-latek.

Wojciech Szczęsny
21.08.2023 10:59 Wojciech Szczęsny nie ma pewnej przyszłości w kadrze. Wypowiedziano nazwisko następcy

Na bramce w w naszej reprezentacji zawsze była widoczna rywalizacja o bycie numerem jeden. Wiadomym jest, że obecny bramkarz naszej kadry, Wojciech Szczęsny, jeśli nasza reprezentacja awansuje na Euro 2024, po tym turnieju w Niemczech zakończy swoją karierę i przestanie grać dla Polski. Kto mógłby wtedy zająć jego miejsce? Jeden z ekspertów ma swojego faworyta.

Kamil Grabara
16.08.2023 15:07 Kamil Grabara potraktowany źle przez kibiców rywali. Zaczęli w niego rzucać

Gdy mowa o piłkarskim świecie, nie można zapomnieć o kibicach piłki nożnej, którzy potrafią bardzo mocno zajść za skórę. Obraźliwe przyśpiewki czy też okropne akty cielesne - to część czynów jakie kibice piłkarscy potrafią popełniać. Ofiarą takich czynów stał się nasz polski bramkarz, Kamil Grabara. Reprezentant polski był bohaterem dramatycznego meczu między FC Kopenhagą ze Spartą Praga, który decydował o przejściu do dalszej walki o występowanie w Lidze Mistrzów. Mecz musiały rozstrzygnąć rzuty karne. Po meczu jednak doszło do skandalu, bowiem Kamil Grabara został obrzucony… kiełbaskami. Polski bramkarz powiedział, co o tym myśli.

reprezentacja Polski
20.07.2023 19:51 Reprezentant Polski na celowniku Bayernu Monachium. Rozmowy w toku

To byłaby prawdziwa bomba transferowa! Jak informuje dziennikarz portalu meczyki.pl, Tomasz Włodarczyk, Bayern Monachium jest zainteresowany kupnem Kamila Grabary. Docelowo polski bramkarz miałby zastąpić Manuela Neuera.