Sport.Goniec.pl > Mateusz Bieniek

Mateusz Bieniek

Mateusz Bieniek

polscy siatkarze
17.09.2023 14:06 Nie mógł być z nimi na boisku, ale kibicował z całych sił. Wzruszający wpis polskiego siatkarza

Polscy siatkarze zdobyli złoto mistrzostw Europy. Po dość jednostronnym spotkaniu Polacy wygrali 3:0 i mogli cieszyć się z kolejnego wielkiego osiągnięcia. Paru siatkarzy nie mogło jednak pojawić się na boisku. Jeden z nich zamieścił w sieci wzruszające zdjęcie.

Polscy siatkarze
19.08.2023 13:20 Fatalne wieści dla reprezentacji Polski. Koniec sezonu dla jednego z liderów kadry

W piątek Polscy siatkarze rozegrali pierwszy mecz podczas tegorocznego Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, w którym ich przeciwnikiem była Słowenia. Niestety nasi siatkarze ulegli w bardzo łatwy sposób 0:3. Towarzyszki turniej jest szansą dla Nikoli Grbicia, by poeksperymentować ze składem i taktyką przed ważniejszymi turniejami. Okazało się, że trener reprezentacji Polski będzie musiał radzić sobie bez jednego ze swoich liderów. Komunikat, który został opublikowany w sobotę, w żaden sposób nie napawa optymizmem.

polscy siatkarze
13.08.2023 13:39 Nikola Grbić ma złe wieści o filarze reprezentacji. Kibice powinni zacząć się martwić

Nikola Grbić znów ma złe wieści. Trener reprezentacji Polski podał nowe informacje nt. stanu zdrowia jednego z kluczowych graczy. Sytuacja nie polepsza się od pewnego czasu, a przed kadrą mistrzostwa Europy i eliminacje do igrzysk olimpijskich. Co zrobi Grbić?

Mateusz Bieniek
30.07.2023 14:13 Mateusz Bieniek zdobył się na wielki gest. Od swoich kolegów z drużyny dostał oklaski na stojąco

Mateusz Bieniek jest jednym z najbardziej popularnych polskich siatkarzy. Środkowy wielokrotnie pokazywał, że ma dla zespołu ogromną wartość - jego zagrywki, bloki i ataki często nie miały sobie równych. Po zdobyciu złotego medalu w Lidze Narodów zdecydował się na wielki gest. Jego koledzy z drużyny mogli mu tylko gratulować.