Archiwum maj 2022

Nieoficjalne: Adam Małysz zostanie nowym szefem Polskiego Związku Narciarskiego
30.05.2022 12:55 Interia: Adam Małysz z całkiem nową funkcją. Wszystko już przesądzone?

Nieoficjalnie: Adam Małysz jedynym kandydatem na szefa Polskiego Związku Narciarskiego. - Wkrótce zostanie szefem związku - powiedział informator Interii. 25 minął termin składania wniosków w wyborach na prezesa PZN. Wpłynąć miała zaledwie jedna kandydatura na następcę Apoloniusza Tajnera.Po 16 latach Apoloniusz Tajner nie będzie starał się o ponowne wybranie na prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, a nieoficjalne doniesienia portalu Interia wskazują, że jedynym kandydatem na jego miejsce jest Adam Małysz.Były skoczek miał złożyć swoją kandydaturę w wymaganym przez przepisy wyborów terminie. Według ustaleń mediów nikt poza Adamem Małyszem nie chce zasiąść w fotelu prezesa PZN.

Adam Małysz pochwalił się nowym autem. Jest warte fortunę
21.05.2022 17:37 Adam Małysz wraca do skoków narciarskich? Opublikował zaskakujące nagranie

Adam Małysz wraz z polskimi skoczkami narciarskimi przebywa obecnie na Bałkanach, gdzie rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu. Mistrz z Wisły postanowił opublikować w mediach społecznościowych nagranie, które rozbudziło wyobraźnię fanów.Adam Małysz podpisał nagranie w zagadkowy sposób. - Ja też przygotowuję się do sezonu - oznajmił zaskoczonym internautom. Na filmie zobaczyć można, jak były skoczek narciarski ćwiczy zjazd z niewielkiego wzniesienia.

Ile zarabia Kamil Stoch?
10.05.2022 10:38 Ile zarabia Kamil Stoch? Sprawdziliśmy, ile zarabia najlepszy polski skoczek

Kamil Stoch to najbardziej utytułowany polski skoczek narciarski w historii. W parze z kolejnymi sukcesami na skoczniach idą również niemałe pieniądze. Stoch od ponad dekady należy do ścisłej światowej czołówki i regularnie zdobywa kolejne trofea.