Sport.Goniec.pl > Pogrzeb

Pogrzeb

świeczka
28.03.2024 21:13 Nie żyje polska mistrzyni świata i Europy. Miała tylko 20 lat

Tragiczne informacje przekazał w czwartek 28 marca w mediach społecznościowych Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Skarżysku-Kamiennej. Zmarła mistrzyni Europy juniorek i mistrzyni Europy juniorek młodszych w trójboju siłowym Wiktoria Sieczka. Miała zaledwie 20 lat.

świeca ogień
31.01.2024 15:27 Nie żyje zwycięzca Rajdu Dakar. Legendarny kierowca zatrudniał dziesiątki Polaków

Nie żyje Jan de Rooy, który zapisał się na kartach historii jako zwycięzca Rajdu Dakar. Chwile przed śmiercią zmagał się z chorobą. Holender prowadził własny biznes transportowy, którego oddział znajdował się w Polsce. Zatrudniał dziesiątki Polaków.

Kacper Tekieli Justyna Kowalczyk
30.05.2023 12:29 Pogrzeb Kacpra Tekielego. Alpinista spocznie w miejscu, z którym wiąże się inna tragedia

Kacper Tekieli zostanie pochowany na cmentarzu Oliwskim w rodzinnym Gdańsku. Pogrążona w żałobie Justyna Kowalczyk poinformowała o szczegółach ceremonii pogrzebowej. Media donoszą, że miejsce pochówku alpinisty nie jest przypadkowe. Z grobem wiąże się bowiem pewna tragedia. 

pele
04.01.2023 14:28 Pogrzeb Pelego. Setki tysięcy ludzi pożegnało brazylijską legendę piłki nożnej

Trumna z ciałem legendarnego piłkarza Pelego spoczęła na cmentarzu. W kondukcie żałobnym wzięło udział kilkaset tysięcy osób, które po raz ostatni chciały podziękować człowiekowi, który miał olbrzymi wpływ na kształt współczesnej piłki nożnej. Pogrzeb odbył się w mieście Santos, gdzie przez wiele lat występował Brazylijczyk.

Artur Waluś Walczak Pogrzeb
08.12.2021 19:35 Artur "Waluś" Walczak pochowany. Wzruszające sceny na pogrzebie zawodnika

Artur "Waluś" Walczak został pochowany w środę na cmentarzu w Gnieźnie. Strongman, a także były zawodnik sportów walki zmarł 26 listopada wskutek obrażeń odniesionych podczas gali Punchdown 5. Na pogrzebie sportowca pojawili się fani sportowca, a także jego przyjaciele, w tym m.in. Piotr „Bonus BGC” Witczak, czy inni zawodnicy federacji.Artur "Waluś" Walczak 22 października wziął udział w gali Punchdown 5 we Wrocławiu. Zawodnicy na tych galach walczą na zasadach slapfightingu, czyli na tzw. liście. Walczak na gali nr. 5 dotarł do półfinału.