Sport.Goniec.pl > Kacper Kozłowski

Kacper Kozłowski

Izrael u21-Polska u21
21.03.2024 18:38 Najgorszy możliwy początek Polaków. Szybki gol dla rywali

Nie tak wyobrażali sobie początek spotkania z Izraelem zawodnicy reprezentacji Polski do lat 21. W meczu eliminacji do EURO U21, po pięciu minutach “gospodarze” prowadzą z młodymi Polakami 1:0, po błędzie Ariela Mosóra. Polacy swój pierwszy jakikolwiek strzał oddali dopiero w 20. minucie meczu.

Ekstraklasa Kacper Kozłowski
03.12.2021 13:23 Będzie nowy rekord Transferowy Ekstraklasy? Kacper Kozłowski blisko Premier League

Ekstraklasa będzie miała nowy rekord transferowy? Media donoszą, że blisko wyjazdu z Polski jest Kacper Kozłowski, który jeszcze zimą może trafić do czołowej ligi Europy. 18-latek z Pogoni Szczecin może dołączyć do innego z reprezentantów Polski.Ekstraklasa w ostatnich latach regularnie bije rekordy transferowe. W styczniu 2020 roku AS Monaco zapłaciło Legii 7 milionów euro za Radosława Majeckiego, ale ten rekord nie przetrwał nawet roku. Jesienią ubiegłego roku angielski Brighton&Hove wyłożył 11 milionów euro za Jakuba Modera.