Sport.Goniec.pl Piłka nożna Zaskakujące, co zrobili Polacy, tuż po golu Cristiano Ronaldo. Mówi o tym cały świat

13 października 2024
Autor tekstu: Patryk Idziak

Mecz z Portugalią w ramach Ligi Narodów UEFA okazał się wybitnie niekorzystny dla polskiej reprezentacji. Piłkarze zdecydowanie najbardziej ustępowali rywalom w pierwszej połowie, w której zdobywcą jednej z bramek był Cristiano Ronaldo. Po golu Portugalczyka zagrzmiało w mediach. Wszystko przez niebywałe zachowanie polskich kibiców.

Polska przegrała z Portugalią. Zdominowali już w pierwszej połowie

Sobotnie spotkanie nie przebiegło po myśli drużyny Michała Probierza. Reprezentacja Polski zakończyła mecz z wynikiem 1:3 , choć nadzieja na wygraną zaczęła gasnąć jeszcze przed gwizdkiem na drugą połowę. Stadion PGE Narodowy kipiał od emocji kibiców, gdy w 26. minucie skuteczny strzał zaliczył Bernardo Silva.

Nie trzeba było długo czekać, aż “Nawigatorzy” zwiększą przewagę. Kolejną piłkę do siatki posłał Cristiano Ronaldo w 37. minucie i w takim stanie pierwsza część meczu dobiegła końca. Nim piłkarze zeszli z murawy, w mediach społecznościowych już wzniecono aferę. Komentują internauci z całego świata.

Fatalny mecz Polaków. Po golu Piotra Zielińskiego stało się najgorsze, gwizdy pożegnały piłkarzy
Lewandowski podszedł do Ronaldo i się zaczęło. Te obrazki widział cały świat

Burza w mediach po golu Cristiano Ronaldo. Co tam się wydarzyło?

Emocje sięgały zenitu na długo przed meczem. Przybycie do Polski legendarnego byłego piłkarza Realu Madryt , dzierżącego tytuł jednej z najcenniejszych marek osobistych w świecie sportu, było nie lada gratką dla fanów piłki nożnej. Grupy ustawiały się po autografy, a sam widok Cristiano Ronaldo wyrywał z nich okrzyki radości.

Było jednak jasne, że gdy reprezentacje staną naprzeciw siebie, kibice opowiedzą się po stronie swoich piłkarzy. A jednak tym razem doszło do dość zaskakującego zachowania Polaków, którzy tłumnie przybyli na widowisko. Gdy Cristiano Ronaldo zdobył gola, podbiegł pod trybuny kibiców “Biało-Czerwonych” , aby wykonać najpopularniejszą, ikoniczną, cieszynkę. Skoczył, rozpościerając ręce, a za jego plecami poniosło się głośne: “Siuu” .

"Po prostu żałosne". Internauci nie mogą przemilczeć reakcji na bramkę Cristiano Ronaldo

Media wnet obiegły nagrania z tego momentu, pod którymi internauci wyrazili zniesmaczenie zachowaniem kibiców. Bez ogródek piszą, że przyjście na mecz tylko w celu zobaczenia Cristiano Ronaldo , a nie wsparcia swojej drużyny, jest niedorzeczne. Mają rację?

Żałosne. Ludzie przyszli na Ronaldo czy na Polską reprezentacje? – czytamy na platformie X.