Sport.Goniec.pl Piłka nożna Michał Probierz pokazał wielką klasę. Trener Holendrów może się uczyć

Michał Probierz pokazał wielką klasę. Trener Holendrów może się uczyć

16 czerwca 2024
Autor tekstu: Bartosz Nawrocki

Reprezentacja Polski gra swój pierwszy mecz na EURO 2024. Przed spotkanie odbyło się tradycyjne przywitanie zawodników. Jeśli chodzi o trenerów, tutaj już wiele mówi się o fantastycznej postawie Michała Probierza i nietakcie selekcjonera Holendrów, Ronalda Koemana.

Prowadzenie reprezentacji Polski na EURO 2024 z Holandią. Adam Buksa wykorzystał atut

Reprezentacja Polski rozpoczęła zmagania na EURO 2024. Na pierwszy ogień starcie z Holandią. W 16. minucie kibice wpadli w ekstazę, gdyż po rzucie rożnym gola strzelił Adam Buksa . Wykorzystał swój wzrost i strzelił gola głową, po podaniu Piotra Zielińskiego .

W 29. minucie na 1:1 wyrównał jednak Cody Gakpo . Gracz Liverpoolu oddał strzał na bramkę Wojciecha Szczęsnego, który został zmylony rykoszetem.

Kolejne problemy TVP Sport, tego się nie spodziewali. Kibice byli wściekli
Co za słowa Probierza przed meczem z Holandią. Uchylił rąbka tajemnicy

Fantatastyczna postawa Michała Probierza. Nagranie niesie się po sieci

Przed rozpoczęciem meczu reprezentacji Polski z Holandią w pierwszym meczu grupy D na EURO 2024, zawodnicy przywitali się ze sobą. Trenerzy również, jednak tutaj z inicjatywą wyszedł Michał Probierz . Z kolei szkoleniowiec Holendrów, Ronald Koeman rozsiadł się już w swoim fotelu, nie witając się z polskim trenerem. Kultura Probierza wzbudziła szacunek internautów, a nagranie niesie się po sieci .

ZOBACZ: Polscy sędziowie VAR wkroczyli do akcji w meczu Węgry - Szwajcaria. Decyzja mogła być jedna

Wieczór z EURO 2024

Po meczach Polaków emocje związane z EURO 2024 się nie kończą. O 18:00 na boisko wyjdą reprezentacje Danii i Słowenii, a o 21:00 bój stoczą kadry Anglii i Serbii. Polacy następne spotkanie zagrają z Austrią, w piątek 21 czerwca o 18:00.

Alarm tuż przed meczem Polaków. Policja podjęła ważną decyzję, pilny komunikat
Obserwuj nas w
autor
Bartosz Nawrocki

Redaktor portalu Goniec Sport. Jestem studentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ciągnie mnie do sportu, a zwłaszcza do piłki nożnej. Mimo że to sport, w którym 22 osoby biegają za jedną piłką, to i tak pałam wielkim zainteresowaniem do tej "bieganiny".

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl