Sport.Goniec.pl Piłka nożna Była 16 minuta, gdy Polacy zszokowali świat. Tak padł nasz pierwszy gol na Euro

Była 16 minuta, gdy Polacy zszokowali świat. Tak padł nasz pierwszy gol na Euro

16 czerwca 2024
Autor tekstu: Michał Pokorski

Reprezentacja Polski prowadzi z Holandią 1:0 w Hamburgu. Kapitalnie rozegrany przez Piotra Zielińskiego rzut rożny wykończył Adam Buksa.

Fenomenalne otwarcie Polaków

Reprezentacja Polski przeżywała trudne chwile na samym początku meczu. Holendrzy zdominowali naszych , oddali kilka strzałów, ale poradziła sobie z nimi nasza obrona.

W 16. minucie po niepewnej interwencji Holendra, Biało-Czerwoni wykonywali rzut rożny. Piotr Zieliński precyzyjnie dośrodkował w pole karne i akcję wykończył Adam Buksa . Napastnik Polaków wyszedł na “drugie piętro” i skierował piłkę do siatki. Polska prowadziła w Hamburgu 1:0!

Polacy nagle zaczęli to robić pod stadionem w Hamburgu. Policjanci rozkładają ręce
Atak nożownika w Niemczech w czasie Euro 2024. Nie żyją dwie osoby

Trwa Euro 2024

Trwa trzeci dzień Euro 2024. Spotkania rozpoczęło starcie Polaków z Holendrami. Kolejnym meczem o godzinie 18:00 będzie pojedynek Słoweńców z Duńczykami. Dzień zakończy rywalizacja Anglii z Serbią w ramach rozgrywek grupy C.

Co za słowa Probierza przed meczem z Holandią. Uchylił rąbka tajemnicy
Chaos tuż przed meczem Polaków, nagle padły strzały. Wstrząsające ustalenia służb

Dziennikarz portalu Goniec Sport. Swoje pierwsze doświadczenie w mediach zdobywał w redakcji "Mistrzów Polski" oraz akademickiego Radia Luz. Na co dzień student PR'u na Uniwersytecie Wrocławskim oraz amator fitnessu. W sporcie zakochany od dziecka, wielki fan siatkówki i lekkoatletyki.