Sport.Goniec.pl Siatkówka Polska - Słowenia. Magdalena Stysiak potrzebowała pilnej pomocy medycznej. "Są bardzo ostre"
TVP Sport

16 września 2023
Autor tekstu: Anna Dymarczyk

Magdalena Stysiak potrzebowała pilnej pomocy medycznej podczas spotkania ze Słowenią. W trzecim secie atakująca zaczęła dotykać swojego karku. Wszystko przez jedną akcję. Medyk rzucił się na pomoc podczas krótkiej przerwy.

Polska - Słowenia. Pewnie wygrane dwa sety

Polki po dwóch wygranych setach, gdzie rywalki nie zdobyły nawet 20 punktów, zmierzały pewnie do zwycięstwa w całym meczu ze Słowenią. Trzeba jednak zawsze pamiętać, by nie w takich meczach się nie przeciążać.

W pewnym momencie Magdalena Stysiak wymagała pomocy medycznej . Sceny mogli oglądać wszyscy widzowie TVP. Słowa komentatorów były niepokojące.

Marek Papszun faworytem w wyścigu o fotel selekcjonera. Jego asystentem byłby znany piłkarz

Polska - Słowenia. Magdalena Stysiak zderzyła się z bandą

Podczas jednej z początkowych akcji trzeciego seta, Magdalena Stysiak zderzyła się z bandą reklamową . Polska atakująca początkowo nie pokazywała po sobie, że potrzebowałaby pomocy, ale gdy tylko nadarzyła się okazja (challenge), siatkarka ruszyła do zespołu medycznego.

Widać było wyraźnie, że bolał ją kark. Z opisu komentatorów TVP można było wywnioskować, że Stysiak przy zderzeniu mogła nadziać się na bardzo ostre żarówki , co wywołało ból karku.

Polska - Słowenia. Magdalena Stysiak wróciła na boisko

Po otrzymanym ochładzającym okładzie Magdalena Stysiak wróciła jednak pewnie na boisko z zamiarem dogrania spotkania do końca. To się nazywa hart ducha.

Polki kolejne spotkanie rozegrają w niedzielę. Ich rywalkami będą Koreanki z Południa. Początek spotkania w łódzkiej hali zaplanowano na 17:30.

Polska-Słowenia. Zamieszanie podczas meczu, nagle wszyscy stanęli. Siatkarki czekały, a sędziowie rozkładali ręce
Sędziowski skandal na mistrzostwach Europy, gwiazdor bezlitosny. "Dożywotni zakaz"