Sport.Goniec.pl Piłka nożna Holendrzy potrzebowali 7 minut, aby zaskoczyć Anglików. Przepiękny gol na Euro 2024

10 lipca 2024
Autor tekstu: Michał Pokorski

Holandia już w 7. minucie spotkania otworzyła wynik półfinału z Anglią. Kapitalnym strzałem popisał się Xavi Simons, który pokonał Pickforda. Fantastyczne otwarcie na Euro 2024.

Holandia gra z Anglią w półfinale Euro 2024

W środowym spotkaniu Anglicy mierzą się z Holendrami . Synowie Albionu bardzo zawodzą na Euro 2024 , ich gra pozostawia wiele do życzenia. W odwrotnej sytuacji są Oranje , którzy prezentują się nadzwyczaj dobrze. Mało kto typował ich do półfinału rozgrywek, a są w nim zdecydowanym faworytem.

Holendrzy potwierdzili swoją moc już w 7. minucie meczu.

Gorąco przed półfinałem Euro 2024. Co za sceny w Dortmundzie

Kapitalny gol Simonsa na Euro 2024

W 7. minucie meczu do piłki dopadł Xavi Simons. 21-latek ruszył na bramkę Anglików i fenomenalnym strzałem z prawej nogi, pokonał Pickforda . Wymarzone otwarcie półfinału Euro 2024 dla Holandii.

Euro 2024 dobiega końca

Powoli dobiega końca Euro 2024. Na niemieckim turnieju pozostały już tylko dwa najważniejsze mecze. Wielki finał mistrzostw Europy już w niedzielę 14 lipca , pierwszy gwizdek o 21:00 czasu polskiego. Wiemy, że w finałowym spotkaniu wystąpią Hiszpanie, ale istnieje spore prawdopodobieństwo, że zobaczymy także… Polaków . Szymon Marciniak wraz ze swoim zespołem jest typowany do sędziowania walki o złoto.

Wielkie nieobecne w kadrze Stefano Lavariniego. Tych siatkarek nie zobaczymy w Paryżu
Real Madryt oficjalnie to ogłosił ws. Mbappe. Kibice zacierają ręce

Dziennikarz portalu Goniec Sport. Swoje pierwsze doświadczenie w mediach zdobywał w redakcji "Mistrzów Polski" oraz akademickiego Radia Luz. Na co dzień student PR'u na Uniwersytecie Wrocławskim oraz amator fitnessu. W sporcie zakochany od dziecka, wielki fan siatkówki i lekkoatletyki.