Sport.Goniec.pl Piłka nożna Samobój Krychowiaka. Słaby występ Polaka i całego zespołu

Samobój Krychowiaka. Słaby występ Polaka i całego zespołu

10 marca 2024
Autor tekstu: Bartosz Nawrocki

W ramach 23. kolejki Saudi Pro League, zespół Grzegorza Krychowiaka, Abha Club podejmował na wyjeździe Al-Ettifaq. Przegrali oni z gospodarzami 3:0, a do rozmiarów porażki przyczynił się sam Polak. Pomocnik strzelił gola samobójczego z 18. metrów od własnej bramki.

Kuriozalny samobój Polaka

Grzegorz Krychowiak rozegrał pełne 90 minut w meczu przeciwko Al-Ettifaq. Polak zdołał w tym czasie pokazać się z negatywnej strony dwa razy. W 51. minucie otrzymał żółtą kartkę, a niespełna 3 minuty później zaliczył trafienie samobójcze . Nie porozumiał się z bramkarzem, Ciprianem Tatarusanu, którego przez chwilę nie było w bramce. Nie dostrzegł tego w porę Krychowiak, który bez namysłu skierował futbolówkę do własnej siatki z 18. metra.

Przepychanki na miesięcznicy smoleńskiej. Kaczyński nie wytrzymał
Sensacyjne wieści ws. Mike'a Tysona. Fani czekali na to latami

Wysoka przegrana na stadionie rywala

Abha Club przegrał na wyjeździe 0:3 z Al-Ettifaq. Bramki, poza Krychowiakiem, strzelali jeszcze Moussa Dembele i Karl Toko Ekambi , który został zawodnikiem spotkania. Ogólnie Abha zaprezentowała się słabo, na co wskazują oceny wystawione przez Flashscore. Najwyższą notę otrzymał bramkarz Tatarusanu (6.8). Polski pomocnik dostał za ten mecz ocenę 6.1 , ale nie był to najniższy wynik w zespole.

Zespół Krychowiaka nie radzi sobie najlepiej w lidze

Po 23 kolejkach Abha Club plasuje się na przedostatnim, 17. miejscu w tabeli Saudi Pro League. Co prawda, w ostatnim meczu przed starciem z Al-Ettifaq wygrali, jednak wcześniej nie mogli tego zrobić od ostatniego zwycięstwa 4 listopada zeszłego roku. Zespołowi Krychowiaka brakuje już 5 punktów do miejsca nad strefą spadkową .

Najman zabrał głos po Clout MMA 4. Pokazał nagranie ze szpitala
Obserwuj nas w
autor
Bartosz Nawrocki

Redaktor portalu Goniec Sport. Jestem studentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ciągnie mnie do sportu, a zwłaszcza do piłki nożnej. Mimo że to sport, w którym 22 osoby biegają za jedną piłką, to i tak pałam wielkim zainteresowaniem do tej "bieganiny".

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl